Ziemassvētku budžets

Viens veids, kā Jūs varat izvairīties no parādiem Ziemassvētkos, ir izveidot budžetu dāvanām un ievērot to. Diemžēl, nav pietiekami noteikt aptuvenu summu. Aprēķiniet noteiktu summu, ko Jūs varēsiet tērēt. Vienkārši norādot, ka Jūs tērēsiet tikai € 100 dāvanām visiem saviem draugiem, ģimenes locekļiem un kolēģiem, iespējams, nav reāli. Izvēlieties summu, kas ir pārāk zema, un Jūs jutīsieties vainīgs par tās pārsniegšanu, izvēlieties pārāk augstu un Jūs nevarēsiet izvairīties no nevajadzīgiem tēriņiem.

Pastāv vairākas stratēģijas, kas var ietaupīt daudz naudas šajā Ziemassvētku sezonā. Pirmā stratēģija ir izmantot savu naudu, nevis aizlienētu naudu.

Pirmā kļūda, ko daudzi pieļauj, ir iepirkšanās, kad mēs esam izsalkuši vai nogarlaikojušies. Mammai ar maziem bērniem, iepirkšanās ceļojums var būt viens no retajiem izbraukumiem nedēļā. Un šajos laikos, mēs pārlūkojam veikalu vairāk, un iegādājamies vairāk. Otrs scenārijs ir, ka mēs iepērkamies izsalkuši. Jūs dodaties uz veikalu ar īsu sarakstu bet iznākat ar pilniem maisiem. Paēdiet, pirms Jūs dodaties uz veikalu. Vēl viena kļūda ir impulsīvi pirkumi. Patiešām padomājiet par lietām, ko Jūs pērkat, un vai Jums ir tās nepieciešamas. Izvairīšanās no šīm kļūdām var ļaut Jums ietaupīt.

Ar budžetu Jūs varat ātri identificēt jomas, kurās Jūs tērējat pārāk daudz naudas. Ar budžeta palīdzību Jūs varat samazināt nevajadzīgos tēriņus un vairāk ietaupīt.

Tags: