Vai aizdot paziņai

KredītsVarbūt naudas summa tik tiešām ir niecīga, pietrūkst nedaudz ceļam vai kādam pārtikas produktam. Varbūt tik daudz, mēs katrs iedotu labam draugam vai paziņai un nebūtu žēl. Ļoti iespējams, jums naudas summu, ko aizdevāt, atdos ar uzviju un lielu pateicību. Labi darbi nāk atpakaļ. Paturiet to prātā. Otrs ir, cik jums tajā brīdī pašam pieder un cik jums vēl būs nepieciešams līdz nākamajai naudas saņemšanas dienai. Tad arī skanēs atbilde, ir tik, lai pietiktu tikai pašam.

Mums katram ir nauda tik, cik tā ir. Kā arī vairumam ir saistības ar kādu no bankām. Jums varbūt draugs nav stāstījis, cik lielas ir viņa saistības ar banku, vai ir bijis kāds gadījums, kad viņam bija nepieciešama liela naudas summa un viņš vērsās bankā, nevis pie draugiem. Draugs vienkārši to nezina un vēršas pie jums. Visā šajā jautājumā, jābūt skaidriem jautājumiem un atbildēm ar skaidrojumu.

Vairumam no mums nepatīk aizdot naudu. Nav nozīmes, cik tuvs mums ir cilvēks, mums nepatīk un viss. Mēs apzināmies, ka mums var neatdot. Mēs apzināmies, ka pakaļ neskraidīsim un neprasīsim atpakaļ pēc solītā datuma. Ja tu esi aizņēmies, ja tu kavē, un atdosi citu dienu, tavs pienākums ir to pateikt aizdevējam. Viņš aizdeva, jo gribēja labu. Tikai ārkārtas gadījumā prasām draugam naudu un būsim labi draugi, atdosim laikā.

Cits kredīta risinājums

STEIDZAMI VAJADZĪGA NAUDA? SMS KREDĪTS VAR KĻŪT PAR ATBILDI!

Daudzu iecienīti arī SMS kredīti. Un ne velti – SMS kredīts ir ērtākais veids, kā saņemt sev vēlamo naudas summu, lai kur Tu arī atrastos. SMS kredīts ir labs variants arī tad, ja tuvumā nav dators, kā arī situācijās, kad nauda vajadzīga steidzami. Jāpiemin, lai SMS kredīts varētu tikt noformēts, vispirms jāreģistrējas izvēlētā kredītdevēja mājaslapā. SMS kredīts – mūsdienīga iespēja visdažādākajās situācijās!

Tags: