Vai aizdevējam ir svarīga tava maksātspēja?

KredītsAizdevējiem nav tik ļoti svarīga jūsu darba vieta kā jūsu maksātspēja. Latvijas valdība vēlas šādus kredītus pārtraukt vispār, lai tikai oficiāli strādājošas personas spētu saņemt ātro kredītu, bet paši uzņēmumu, labprāt, paturētu tiesības izvērtēt gadījumus atsevišķi. Šādi zūd daļa potenciālo klientu. Daudzi cilvēki ir spējīgi segt aizdevuma izmaksas no saviem pabalstiem un pensijām, un tam līdzīgiem ienākumiem. Tomēr no valdības skatupunkta ir saprotama nostāja pret šādu darbību. Personas bez darba vietas ir daudz lielākā riskā uz aizdevuma atmaksas grūtībām. Šādā gadījumā sarežģījumi rodas gan kredīta ņēmējam, gan aizdevējam un lielā vairumā šādām situācijām veidojoties, arī valsts mērogā ir vērojamas problemātiskas tendences.

Katram var rasties situācijas, kad ir nepieciešams, ņem kredītu. Šādas situācijas nepiemeklē tikai oficiāli nodarbinātas personas. Katrs tādos brīžos meklējam izeju un iespējas risināt esošo problēmu. Skaidrs, ka ienākumu trūkums ir liels iemesls, lai rastos nepieciešamība pēc aizdevuma, bet šādās situācijās nebūtu prātīgi aizņemties. Bet ja ir liela nepieciešamība, piemēram, medicīniska rakstura izdevumi, steidzami un negaidīti notikumi, izdevumi, kuru nepieciešamība var ietekmēt jūsu iespēju pelnīt. Šādās situācijās vajadzētu būt iespējai to risināt. Ja jūs esat atradis darbu, kurā izmantosiet savu automašīnu, bet pirms darba sākumā ir radušās tehniskas problēmas, kuras neļaus uzsākt darbu. Bet jūs saņemat pabalstu vai pensiju. Šādā situācijā jums ir nepieciešams aizdevums, lai varētu salabo automašīnu un jūs varētu sākt strādāt.

Lai arī kāda būtu jūsu finansiālā situācija, nepieciešamība pēc aizdevuma, iespējas šo aizdevumu saņemt, ir ļoti rūpīgi jāapsver visi aizdevuma ņemšanas aspekti. Atcerieties, ka šis aizdevums būs jāatmaksā. Ātrais kredīts internetā būs jāatmaksā jau ļoti drīz. Rīkojieties atbildīgi pret sevi un aizdevēju.

Tags: