Plašākā ātro kredītu izvēele

Nav noslēpums, ka Latvijā ātros kredītus internetā piedāvā vairākas kompānijas, dažas no tām ir zināmākas, bet dažas bieži vien dzirdam pirmo reizi. Pēc kādiem kritērijiem izvēlēties aizdevēju un kad ātrais kredīts internetā ir izdevīgs?

Lai gan iesākumā visi ātrie kredīti izskatās diezgan līdzīgi tomēr, papētot sīkāk, kļūst skaidrs, ka vairākas lietas tomēr atšķiras un tieši šīs te atšķirības ir tas, kas nosaka, kurš ātrais kredīts būs jums vispiemērotākais.

Izvēloties ātro kredītu ņemiet vērā:

  • Cik liela naudas summa jums ir nepieciešama – vairāki ātrie kredīti piedāvā aizņemties tikai nelielas naudas summas, it īpaši tad, ja naudu aizņematies pirmo reizi, tāpēc, ja jums ir nepieciešama lielāka naudas summa, jums jāvēršas pie atsevišķiem aizdevējiem, kas to piedāvā.
  • Pievērsiet uzmanību akcijām – Vairāki aizdevēji piedāvā pirmo kredītu bez maksas, citi, pāris mēnešus nogaidīt, pirms atmaksāt kredītu vai arī zemākas procentu likmes.
  • Salīdziniet maksu par kredītu – Ja jūs vēlaties aizņemties nelielu naudas summu un vairāki aizdevēji atbilsts jūsu vēlmēm gan pēc piedāvātajām akcijām, gan atmaksas termiņiem, salīdziniet maksu par jums vēlamo aizdevumu, kredītu izsniedzēju mājas lapās.
  • Pārliecinieties vai atbilstat aizdevēja nosacījumiem – Nosacījumi, pēc kuriem tiek izsniegts aizdevums, var mazliet atšķirties, tāpēc būtu vēlams pārbaudīt vai jūs tiem atbilstat un vai jums tiks izsniegts vēlamais aizdevums.

Tags: