Pirmais kredīts Apskati šeit

Procentu maksaĀtrais kredīts tiek izsniegts bez apgrūtinošām prasībām pāris minūtēs uz reģistrācijas laikā norādīto bankas kontu. Izdevīgāk var aizņemties tie cilvēki, kas nav izmantojuši izvēlētā aizdevēja pakalpojumus, jo tad pirmais kredīts ir bez maksas Apskati šeit aizdevējus, kuri piedāvā aizņemties ātro kredītu bez komisijas maksas, bez procentiem – bez maksas.

Pārsvarā ātro kredītu noformēšanai nepieciešamas tikai divas lietas – internets un konts kādā no Latvijas bankām. Dažos gadījumos nepieciešams arī mobilais telefons ar aktīvu pieslēgumu, bet mūsdienās katram darījumu cilvēkam ir mobilais telefons.

Reta iestāde piedāvā ātro kredītu no 18 gadu vecuma bez jebkādiem dokumentiem, galvotājiem vai ķīlas. Nepieciešams tikai mobilais telefons un aktīvs konts jebkurā Latvijas bankā. Klientam nepieciešams reģistrēties mājaslapā, un nosūtīt reģistrācijas maksu – 0,01 eiro centu no savas bankas konta, lai pierādīt konta esamību. Pēc tam nepieciešams aizpildīt anketu, norādot savus personas datus, konta numuru, e-pasta numuru un mobila telefona numuru. Uz mobilā telefona numuru tiek nosūtīta pagaidu parole, ar kuras palīdzību klients apstiprina savu personību, tad izvēlas kredīta summu un atmaksas termiņu, un tad gaida naudu. Naudas ieskaitīšanas termiņš ir atkarīgs no bankas, kurā klientam ir konts. Ja tā ir kāda no lielākām Latvijas bankām, tad nauda tiek pārskaitīta 10 minūšu laikā. Bet ja klientam konts ir kādā citā bankā, tad pārskaitījums var aizņemt ilgāk.

Pirmais bezprocentu un bez komisijas kredīts var kļūt par maksas – ja nespējot to atdot, cilvēks sāk pagarināt atdošanas termiņu un bezmaksas opcija kļūst par maksas.

Pieredze liecina, ka ātrie kredīti biežāk tiek paņemti bez liekas apdomāšanas, tomēr būtu jāvelta vismaz nedaudz laika, lai iepazītos ar to, ko piedāvā katra no kredītu firmām.

GPL

Ja runa iet par gada procentu likmi, tad šim aizdevumam GPL ir 0%. Tas nozīmē, ka izdevīgāk izsniegt ātro kredītu nav iespējams.

Šis ātrais risinājums nav domāts, kā ilgtermiņa, bet būs piemērots priekš neparaudzētām ārkārtas situācijām.

Tags: