Personīgās finanses

Jūsu personīgās finanses ir lielā nekārtībā, un Jūs vēlētos apspriest situāciju ar savu laulāto, lai Jūs varētu izveidot ģimenes budžetu un sakārtot visas finanšu lietas. Ir tikai viena problēma; Jums ir bail iesākt šo sarunu ar savu laulāto, jo ikreiz, kad esat iesācis šo sarunu pagātnē, tā beidzās ar strīdu. Jums vienkārši nav spēka atkal sākt šo strīdu, tādēļ, tā kā Jums nav citas izvēles, Jūs turpināt dzīvot ar parādu stresu un finanšu problēmām. Ja Jūs zināt, ko es ar to domāju, un gribētu lietas mainīt, Jūs esat īstajā vietā. Šajā rakstā es Jums pastāstīšu, kas rada strīdus un kā ar tiem tikt galā.

Iepērcieties īstajā veikalā. Jā, ir svarīgi salīdzināt vairākus veikalus tuvākajā apkārtnē un noteikt, kuri veikali piedāvā zemākās cenas precēm, ko Jūs pērkat visbiežāk. Vienam veikalam var būt augstākas cenas par dažām precēm, bet zemākas cenas par citām, tādēļ bieži vien veikali galu galā ir diezgan līdzīgi. Tomēr, Jūs noteikti iegādājaties daudzas tās pašas lietas katru nedēļu, un Jums ir nepieciešams atrast veikalu ar viszemākajām cenām par šīm precēm. Tāpat ņemiet vērā klienta kartes un ikdienas izpārdošanas.

Noteikti izmēģiniet veikalu zīmolus un lētākus produktus. Bieži vien tie ir precīzi tādi paši produkti kā ražotāju zīmolu, tiem vienkārši ir cits marķējums un cena parasti ir zemāka. Ja Jūs secināt, ka Jums patīk veikala zīmola preces, Jūs varat ietaupīt.

Ja Jūs veicat apzinātus soļus, lai ietaupītu vairāk naudas par Jūsu pārtikas precēm, Jūs uzzināsiet, kas vislabāk noder Jums un kā Jūs varat ietaupīt visvairāk naudas. Tas patiesībā kļūst aizraujoši, kad Jūs sākat iekrāt ievērojamu naudas summu, jo visiem ir jādodas iepirkties, tādēļ Jūs varat mēģināt ietaupīt tik daudz naudas, cik vien iespējams pārtikas preču veikalā.

Tags: