Pārtikas un mājsaimniecības produktu iegāde

Pārtikas un mājsaimniecības produktu iegāde katru mēnesi var izmaksāt lielu naudas summu, un var pārtērēt Jūsu mēneša budžetu, ja Jūs neesat rūpīgi. Jūsu ikmēneša budžets pārtikas veikalā nav noteikts, kā, piemēram, komunālie maksājumi un īres maksa, tāpēc ar pieaugošajām pārtikas cenām var būt grūti pārliecināties, ka Jums ir pietiekami daudz līdzekļu mēneša beigās. Šajā rakstā mēs apskatīsim, kā iepirkties tādā veidā, kas ļaus ietaupīt naudu un palīdzēs Jūsu finansēm.

Nekad nedodieties uz pārtikas veikalu tukšā dūšā;, izklausās muļķīgi, bet, ja Jūs esat izsalcis, Jūs iztērēsit daudz vairāk nekā tad, ja būsiet paēdis. Pārtikas veikali zina to, un viņi spēlē uz to, lai Jūs tērētu vairāk naudas, maizītes bieži vien novietojot veikala priekšā, lai Jūs justu svaigu ceptu maizīšu smaržu. Tas liks Jums justies izsalkušiem un Jūs būsiet gatavi tērēt vairāk, tāpēc paēdiet pirms došanās iepirkties.

Konservētas preces ir labi pazīstamas ar savu ilgo glabāšanas laiku, tāpēc ir lieliski iegādāties tās vairumā. Tāpat kā papildus saldētavas nepieciešamība telpā gaļas iegādei, apskatiet savus plauktus un pieliekamo, pirms Jūs pērkat vairāk konservētu preču. Ir pieejami dažādi konservi, piemēram, konservēti dārzeņi, augļi, mērces, pupas, un tomātu produkti. Jūs pamanīsiet, ka piedāvātais daudzums būs, vai nu lielākās kārbās vai lielākās pakās. Jums būs jāizvērtē, vai Jūsu ģimene varēs to visu apēst.

Jūs varat iegūt lieliskus piedāvājumus, iegādājoties nepārtikas preces, piemēram, veļas pulverus un tīrīšanas līdzekļus. Tā kā tie, visticamāk, būs lielākos iepakojumos, saglabājiet mazāku konteineri ikdienas lietošanai, un izmantojiet lielākus iepakojumus, lai atkal uzpildītu mazo. Paturiet prātā Jūsu ģimenes drošību un uzglabājiet papildus krājumus vēsā, sausā vietā prom no bērniem.

Papildus ieteikumi

  • Nepērciet ūdeni pudelēs. Tā ir milzīga naudas izšķiešana. Jūs maksājat pašvaldību nodokļus par ūdeni un tad dodieties uz pārtikas veikalu un samaksājiet ūdens uzņēmumam par to pašu ūdeni. Tas ne tikai nav finansiāli izdevīgi, tas iznīcina vidi. Nopērciet atkārtoti lietojamu ūdens pudeli un ūdens filtru krāna vietā un piepildiet savu pudeli mājās.
  • Atsakieties no rīta kafijas kafejnīcā. Pagatavojiet kafiju mājās un ņemiet to līdzi termosā.
  • Nekad nedodieties uz pārtikas veikalu bez saraksta. Došanās uz lielveikalu bez iepriekš noteikta plāna ir kā iešana cīnīties bez bruņām. Pat ar sarakstu, Jums vajadzīga disciplīna, lai izvairītos no tām lietām, kas Jums nav nepieciešamas.
  • Izvēlieties veikalu zīmolu produktus. Bieži vien Jūsu lielveikalam ir veikala zīmols, kas ir lētāks nekā citi lielāko zīmolu produkti.

Tags: