Pakalpojumu izmaksas

Izmaksas, kas saistītas ar grāmatveža nolīgšanu, ir mazākas, nekā grāmatveža pieņemšana darbā. Faktiski, pilna laika grāmatveža pakalpojumus var nolīgt par mazāk nekā 30% no izmaksām, kas rastos pieņemot grāmatvedi darbā uzņēmumā. Un tas ir tikai aptuveni, jo ekonomija uz ārpakalpojumiem var būt daudz ievērojamāka.

Ārpakalpojumu grāmatvedis spēj parūpēties par visām Jūsu grāmatvedības vajadzībām, piemēram, nodokļiem, rēķiniem un bezmaksas konsultācijas par visiem grāmatvedības jautājumiem.

Grāmatvedības pakalpojumi, ko piedāvā LSZDA grāmatveži, ietver arī jaunākās grāmatvedības programmas un regulāru kursu apmeklēšana, lai vienmēr būtu informēti par izmaiņām un jaunumiem saistībā ar grāmatvedību un nodokļiem. Viss plūst un mainās un grāmatvežiem jāmainās laikam līdzi, lai varētu sniegt labākos grāmatvedības pakalpojumus saviem klientiem.

Kas ir grāmatvedības ārpakalpojumi?

Uzzini vairāk: http://www.lszda.lv un precīzāk: http://www.lszda.lv/gramatvedibas-pakalpojumi

Katram uzņēmumam ir nepieciešams kompetents grāmatvedis, kas veic grāmatvedības apkalpošanu, iesniedz ienākuma nodokļa deklarācijas, novērtē uzņēmuma peļņu un zaudējumus, veic uzskaiti u.c. Parasti grāmatvedis ir uzņēmuma darbinieks, kas saņem algu par uzņēmuma grāmatvedības veikšanu. Kad uzņēmums izvēlas grāmatvedības ārpakalpojumus, tas nolīgst citu uzņēmumu, kas veic grāmatvedības darbus, piesaistot tos kvalificētiem speciālistiem, kuri strādā šajā grāmatvedības pakalpojumu uzņēmumā. Šie speciālisti ir augsti kvalificēti un apmācīti veikt savu darbu diskrēti un rūpīgi.

Kādas ir priekšrocības, ko piedāvā grāmatvedības ārpakalpojumi?

Ja gandrīz 30% uzņēmumu izvēlas grāmatvedības ārpakalpojumus, tiem neizbēgami ir daudzas priekšrocības. Dažas grāmatvedības ārpakalpojumu priekšrocības ir uzskaitītas zemāk –

Grāmatvedības ārpakalpojumi nozīmē, ka Jums nav jāpieņem darbā speciālists, kas strādās Jūsu uzņēmumā. Tas var sniegt Jums milzīgu ietaupījumu izmaksu ziņā, ieskaitot mācību izdevumus, izdevumus par apdrošināšanu attiecībā uz darba ņēmējiem un veiktajiem maksājumiem par medicīnas un slimības atvaļinājumu utt.

Jūsu izvēlētajam grāmatvedim jāpiedāvā vairāki pakalpojumu līmeņi atkarībā no tā, ko Jūs meklējat. Jūs varat veikt grāmatvedības ierakstus pašu spēkiem un gada beigās iesniegt tos grāmatvedim, lai tas sagatavotu visu nepieciešamo informāciju VID (valsts ieņēmumu dienestam). Vai arī Jūs varat izvēlēties grāmatvedi, kas var parūpēties par visu Jūsu vietā – izrakstīt visus Jūsu rēķinus un pēc tam nododot tos saviem grāmatvežiem. Pēc tam viņi aizpilda Jūsu grāmatvedības ierakstus un izmanto informāciju, lai iesniegtu Jūsu nodokļu deklarāciju.

Tags: