Ondo.lv lojalitātes programma

Procentu maksaOndo.lv lojalitātes programma ir labums abām pusēm. Kad nepieciešams aizdevums un visi kredīti bez maksas ir izņemti, tad labāk būs aizņemties tur, kur kaut ko var iegūt. Šeit varēs iegūt ar laiku – kredītu bez maksas jau kā esošs klients.

Punkti tiek piešķirti pēc sekojoša principa: 1 Eiro ir vienāds ar vienu punktu, 1 Eiro no papildsummas ir vienāds ar vienu punktu, aizdevuma atmaksa laikā ir vienāda ar 100 punktiem. Tātad, aizņemoties 200 Eiro un papildus aizņemoties vēl 50 Eiro, tad to visu laikā atmaksājot jūs saņemsiet 350 punktus.

Sakrātos punktus varat izmantot, lai iegūtu atlaidi 20%, 50% vai 100% procentu apmērā no nākamā Ondo.lv aizdevuma.

Procentu maksa

  • 1000 punkti – 20% atlaide
  • 1500 punkti – 50% atlaide
  • 3000 punkti – 100% atlaide

Šādā veidā, aizņemoties pie konkrētā aizdevēja atkārtoti, jūs uzkrājat punktus kurus varat izmantot, lai nemaksātu komisiju par citu kredītu. šāda iespēja ir ļoti noderīga situācijās, ja esat pastāvīgs klients, bet kādā situācijā vēlaties aizņemties, taču neesat droši par savām iespējām pilnībā atmaksāt aizdevumu un komisiju. Izmantojot uzkrātos punktus, jūs varat pat pilnībā izslēgt procentu atmaksu.

Šī punktu krāšana un izmantošana ir pilnībā jūsu izvēle, jo varat tos krāt un nekad arī neizmantot. Punkti tiek dzēsti tikai tad, ja klients nav bijis aktīvs vairāk kā trīs gadus vai lojalitātes programma tiek pārtraukta. Citādi, varat uzkrāt un izmantot punktus pēc savām vēlmēm. Aizņemoties kredītu jums tiek dota iespēja izvēlēties vai vēlaties un, ja vēlaties, kādu atlaidi izmantot.

Viens no galvenajiem faktoriem punktu saņemšanai ir tas, ka jums ir jāpiekrīt jaunumu saņemšanai no Ondo.lv. Ja neesat piekrituši jaunumu saņemšanai, punkti netiks uzkrāti. Situācijās, ja pagarināsiet aizdevuma atmaksu, punktus saņemsiet, bet tikai par pašu aizdevumu, 100 punkti par atmaksu netiks ieskaitīti jūsu kontā, jo neatmaksājat aizdevumu laikā.

Šai programmai kvalificējas pilnīgi visi aizdevumi, neskatoties uz to apmēru, galvenais noteikums ir tas, ka jāpiesakās jaunumu saņemšanai. Iekrājot punktus varat tos izmantot jebkuras summas aizdevuma komisijas samazināšanai vai izslēgšanai, bet vienam aizdevumam nevar piemērot vairāk par 100% atlaidi.

Šī lojalitātes programma ne tikai sniedz mums iespējas aizņemties izdevīgāk, bet arī dod aizdevējam iespēju pelnīt, jo mums ir jāaizņemas atkal, lai varētu uzkrāt punktus.

Tags: