Naudas vilinājums

NaudaNaudas vilinājums ir arī vara, kas nāk tai līdzi. Zināmā mērā, naudu var pielīdzināt varai, ietekmei. Nevienam nav noslēpums ka bagātāki cilvēki var atļauties ne tikai vairāk nopirkt, bet arī viņu viedoklis tiek vērtēts augstāk, viņos ieklausās. Šiem cilvēkiem ir iespējas sasniegt savus mērķus izmantojot savu ietekmi, kuru ir guvuši dēļ sava finansiālā nodrošinājuma. Mēs visi vēlamies, lai mūsu balsis būtu dzirdamas ne tikai pie pusdienu galda un, iespējams pat zemapziņā, nauda mums saistās ar šo varu un ietekmi.

Ir dažādi cilvēki un ne visi pakļaujas šim vilinājumam tik pat viegli un pilnīgi kā citi, bet visi izjūt šo vilinājumu. Pat cilvēki, kas kategoriski noliedz materiālās vērtības, nevar noliegt to, ka naudai piemīt vara un pat zināma pievilcība. Tā piesaista cilvēku uzmanību, tā mūsos atraisa fantāzijas. Cik bieži nav dzirdēts jautājums – ko tu darītu, ja laimētu loterijā? Šis ir viens no naudas vilinājumiem. Tā mums liek sapņot un domāt par to kā būtu, ja mums būtu daudz naudas. Ko mēs pirktu, kur dotos un tamlīdzīgi. Šādā veidā nauda mūs vilina un, ļoti bieži, mēs ļaujamies. Mēs piedalāmies loterijās, spēlējam azartspēles, tas viss tikai tāpēc, ka naudas vilinājums ir mūs pieveicis un esam gatavi riskēt ar visu, lai iegūtu vairāk.

Nauda ir viens no lielākajiem spēkiem pasaulē. Lai arī tā ir materiāla vērtība, kas nav salīdzināma ar laimi, jo kā zinām – laimi par naudu nenopirksi, tā ir ļoti tuvu arī laimei. Svarīgi ir nepazaudēt galvu dzenoties pēc naudas, jo nopelnīt var vienmēr, bet ir jādomā tam līdzi.

Tags: