Ladyloan.lv patēriņa kredīts

Ladyloan kreditorsLadyloan.lv patēriņa kredīts piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem, kas saprot, ka kredītu nepieciešams aizņemties atbildīgi un ar skaidru atmaksas plānu. Ir nepieciešams plānot ne tikai laiku, miegu, ēšanu, sporta aktivitātes, bet arī kredīta atmaksu. Nākotnes plāns ir svarīgs arī kredīta gadījumā, kad runa iet par vairākiem maksājumiem, kuri jāveic reizi mēnesī.

LadyLoan.lv piedāvā saviem klientiem aizdevuma veidus (īstermiņa aizdevumu, patēriņa kredītu vai kredītlīniju), aizdevuma summu no 50 līdz pat 2000 EUR un termiņu, uz kādu vēlies saņemt aizdevumu (7-30 dienām, 3-24 mēnešiem vai uz 12 mēnešiem, atkarībā no aizdevuma veida). Izvērtē, kurš ir piemērotākais tev un veic pieteikumu. Tik vienkārši, bet neaizmirsti par atbildīgu aizņemšanos!

Ladyloan.lv ātrais kredīts ir uzņēmums, kurš piedāvā dažādus finanšu pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem. šajā uzņēmumā iespējams saņemt gan ātro gan patēriņa kredītu kā arī kredītlīniju.

Patēriņa kredīts šajā uzņēmumā ir pieejams Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Šis kredīts ir pieejams diezgan lielos apjomos. Minimālā aizdevuma summa ir 100 Eiro, bet maksimālā summa var sasniegt pat 2000 Eiro. atmaksas termiņš, kā jau ierasts patēriņa kredītiem, ir līdz pat 2 gadiem.

Līdzīgi kā visi citi šī uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi, arī šis ir ļoti ātri saņemams kredīts. Iesniedzot pieteikumu, naudu savā bankas kontā varat saņemt jau 15 minūšu laikā pēc atbildes saņemšanas. Tas nozīmē, saņemot pozitīvu atbildi, 2000 tūkstoši Eiro, jūsu kontā var nonākt jau teju tūliņ pat. Protams, pieteikuma izskatīšana var aizņemt nedaudz vairāk laika, bet tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem.

Atmaksas termiņa pagarināšana, nokavējuma procenti

Aizņēmējam ir iespēja pagarināt atmaksas termiņu, ja aizdevumu nav iespējams atdot laikā. Savas izmaksas un pagarināšanas maksu var redzēt savā klienta profilā un ladyloan lapā, jo noteikumi ir skaidri definēti un atklāti jebkuram.

Ir svarīgi maksāt visas saistības laikā un tā, lai viss būtu pēc līguma noteikumiem, jo nemaksāšana nozīmē soda procentu un soda procenti ir tikai sākums. Nokavējuma procentu apmērs ir 0.1 procentpunkts virs aizdevuma procentu likmes dienā no laikā nesamaksātās kopējās aizdevuma summas par katru nokavēto dienu.

Aizdevējs Ladyloan izskata gan jūsu kredītu vēsturi gan ienākumus un izdevumus, šādi tie pieņemts lēmums par jums pieejamā kredīta apjomu un iespējām. Ne visiem būs iespējams aizņemties Ladyloan maksimālo summu, jo katra iespējas un apstākļi atšķiras.

Tags: