Ladyloan.lv ātrais kredīts

Šis ir salīdzinoši jauns uzņēmums, kurš ir sācis savu darbību ātro kredītu izsniegšanas jomā Latvijas teritorijā. Šis uzņēmums piedāvā iespēju saņemt aizdevumu ļoti ātrā un ērtā veidā, šādi sniedzot palīdzību, ja jums ir radušās kādas neparedzētas situācijas vai problēmas kuru risināšanai ir nepieciešama papildus naudas summa un šo aizdevumu spēsiet atmaksāt īsā laika posmā.

Ātrie kredīti internetā

Ātrie kredīti ir diezgan izplatīti, jo piedāvā iespēju aizņemties pat pavisam mazas naudas summas, bet maksimālās summas arī nav īpaši lielas. Šeit jau pirmajā reizē jūs varat aizņemties summu no 50 eiro līdz pat 500 eiro. šīs summas atmaksas termiņi ir no 7 dienām līdz 30 dienām. Pirmajā reizē aizņemties jau 500 eiro nav īpaši izplatīta prakse Latvijas ātro kredītu vidū.

Uzņēmums piedāvā aizdevumus dažu minūšu laikā, ilgākais aizdevuma izskatīšanas laiks varētu būt 15 minūtes, protams, ja veicat pieteikumu uzņēmuma darba laikā.

Šī uzņēmuma darba laiks ir:

  • Darba dienās – no 8:00 līdz 22:00
  • Brīvdienās – no 10:00 līdz 20:00

Uzņēmums šobrīd piedāvā īpašu iespēju saņemt pirmo aizdevumu nemaksājot komisijas maksu. Lai arī šāds piedāvājums ir gana izplatīts, tad ņemt vērā pieejamās naudas summas, tas ir gana neparasti un īpaši. Citi ātrie kredīti ierobežo bezmaksas kredīta apjomu daudz ciešāk.

Lai pieteiktos šī uzņēmuma piedāvātajam aizdevumam, jums ir jāatbilst dažiem uzņēmuma izvirzītajiem noteikumiem. Šie noteikumi ir līdzīgi visiem aizdevējiem, bet pirms pieteikties kādam konkrētam aizdevumam ir jāpārliecinās vai attiecīgais aizdevējs nav savam kredītam pievienojis kādu papildus noteikumu kurš var ietekmēt jūsu iespējas saņemt šo aizdevumu.

Šīs iestādes noteikumi aizdevuma saņemšanai:

  • Personas vecumā no 20 gadiem.
  • Bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Latvijas rezidents ar savu personas kodu.
  • Aktīvs mobilā telefona pieslēgums.

Ja atbilstat šiem noteikumiem, varat pieteikties aizdevumam Ladyloan.lv. Aizdevējs sniedz iespēju pieteikties aizdevumam caur savu mājas lapu. Tātad, lai pieteiktos jums ir jādodas uz uzņēmuma mājas lapu un jāreģistrējas ievadot visu prasīto informāciju par sevi. Ja reģistrācijas process netiek veikts pilnīgi, jūs nevarat saņemt aizdevumu. Tāpat ir nepieciešams veikt sava bankas konta apstiprināšanu. Lai to izdarītu ir nepieciešams veikt 1 centa pārskaitījumu uz uzņēmuma bankas kontu. Iesniedzot visu prasīto informāciju un veicot konta apstiprināšanu varat pieteikties vēlamajai naudas summai.

Tags: