Kuri aizdevēji aizdod bez procentiem?

KredītsTeju visi ātro kredītu aizdevēji aizdod bez procentiem. Tas viss ir norādīts kredītu kalkulatorā un pat nevajadzēs prasīt, lai saņemtu bez procentiem, ja vien šāda iespēja tiks piedāvāta no izvēlētā aizdevēja.

Kredīti internetā ir kļuvuši par mūsdienu pasaules pilnīgi ierastu sastāvdaļu. Maz tādu cilvēku kas nekad nav guvusi nekādu pieredzi ar kredītiem. Tie ir ļoti izplatīti un ļoti viegli pieejami. Ja neesat jau sabojājuši savu kredītu vēsturi, tad aizdevumi ir ļoti plaši pieejami. Visi esam bijusi kontaktā ar kredītu reklāmām. Ņemot vērā cik liela šī industrija ir kļuvusi, tas ir saprotams. Taču pieaugot aizdevēju skaitam, palielinās arī konkurence viņu starpā.

Konkurence ir lielisks fenomens tieši patērētājiem, jo šādi tiek veidoti jauni un izdevīgi piedāvājumi. Aizdevēji nāk klajā ar jaunām akcijām un īpašiem noteikumiem aizdevumu saņemšanai, gluži kā veikalos cenšas pievilināt klientus. Tieši šāda nolūka dēļ, jau pirms vairākiem gadiem, radās šī īstermiņa akcija par bezmaksas pirmo aizdevumu. Šobrīd tas jau ir iegājies kā pašsaprotams noteikums aizdevuma saņemšanai. lielākā daļa aizdevēju ir izlēmuši to piedāvāt, bet ne visi. Šādā veidā ir iespējams saņemt kredītu un atmaksāt to pašu summu kuru aizņēmāties.

Šis nav obligāts noteikums kuru jūs varat pieprasīt no aizdevēja, šī ir akcija kura guva tādu atsaucību, ka tika paturēta jau pastāvīgi. Bezmaksas var saņemt tikai pirmo aizdevumu, pārējie aizdevumi jau būs jāapmaksā pēc pilniem aizdevēja nosacījumiem. Izņēmums ir lojalitātes programmas. Tās nesniegs iespēju saņemt bezmaksas kredītu, bet izpildot noteiktas normas varat saņemt aizdevumu ar atlaidi.

Tas, ka kredīts tiek aizdots bez procentiem nenozīmē, ka kredīta atmaksa nav svarīga. Ir gan svarīga! Ja kavēsiet, tad aizdevums pārtaps par maksas aizdevumu un maksās dārgi. Tāpēc izvērtējiet savas atmaksas iespējas, lai bezprocentu ātro kredītu nepadarītu par maksas kredītu.

Tags: