Kur aizņemties mogo.lv kredītu

Sākuma ir jāapskata, kas tas tāds – mogo.lv kredīts. Svarīgākais ir tas, ka Mogo dod iespēju:

Auto

  1. Atmaksā kaut 6 gadu laikā!
  2. Vairāk kā 200 auto tirdzniecības vietās visā Latvijā
  3. Kredīta iespēja Jebkura vecuma un markas auto
  4. Pieteikuma izskatīšana 1 stundas laikā

Tas ir gana labs piedāvājums, jo Mogo ir viens no līderiem un var izvirzīt tik labus nosacījumus saviem klientiem. 6 gadu atmaksa nav nekas jauns, bet tas, ka tiek dota iespēja iegriezties 200 auto tirdzniecības vietās – tas ir kaut kas.

Ļoti lielisks piedāvājums no MOGO.lv kredīta ir tas, ka kredīta iespēja tiek dota jebkura auto markas un vecuma modeļiem. Tas tikai nozīmē to, ka kredīts ir pieejams plāsam interesentu lokam. Visiem labi zināms, ka ne visi pērk jaunas vai mazlietotas automašīnas. Tieši tāpēc ir nosacījumi, ka kredīts no Mogo tiek dots jebkura auto markas un vecuma auto. Ja kredīts tiktu dots, kādām konkrētām markām, tad tas tikai būtu citu modeļu diskriminācija.

Kā notiek līzinga atmaksa?

Mogo.lv auto līzings Tev būs jāsāk maksāt jau no nākamā mēneša – maksājums sastāvēs no pamatsummas un procentu daļas. Pamatsummas daļa katru mēnesi palielināsies, savukārt procentu daļa samazināsies – šādā veidā tiek nodrošināts tas, ka katru mēnesi Tev ir jāveic vienāda lieluma maksājums. Tas būtiski uzlabo kredīta pārvaldīšanu un tā atmaksas iespējas, jo Tu vari katru mēnesi plānot precīzu summu, kas būs nepieciešama kredītsaistību segšanai.

Lai atvieglotu aizdevuma atmaksu, Mogo.lv Tev arī katru mēnesi sūtīs SMS ar atgādinājumu par nākamā maksājuma datumu un lielumu.

Vai ir iespējams auto līzingu atmaksāt ātrāk?

Viena no Mogo.lv auto līzinga priekšrocībām ir tas, ka Tev ir iespēja atmaksāt to arī pirms noteiktā laika, turklāt bez jebkādām papildus izmaksām. Ja Tev ir papildus līdzekļi, kurus novirzīt auto līzinga nomaksai, vari to droši darīt, jo procenti Tev būs jāmaksā tikai par izmantoto līzinga laiku.

Uzņemies kredītsaistības ļoti atbildīgi, izvērtējot to reālo nepieciešamību, kā arī savas iespējas tās nosegt paredzētajā laikā un apmērā!

Tags: