Kredīti auto iegādei

Ja vēlaties uzzināt vairāk par auto kredītiem, cerams, ka šis raksts Jums palīdzēs. Konkrētāk, mēs apspriedīsim lietas, kas ir svarīgas auto kredītos, dažāda veida auto kredītus un, visbeidzot, to, kā Jūs varat izmantot šo informāciju, lai pieņemtu lēmumu, kas balstīts uz šīs informācijas.

Laikā pēc globālās finanšu krīzes, daudzas iestādes ir pārskatījušas savu kreditēšanas politiku, tā vairs nav tik pielaidīga kā agrāk. Auto kredītus parasti piedāvā bankas un privātie aizdevēji, katrai no tām ir savi īpašie kritēriji, kas izveidoti, cenšoties iekarot īpašu nišu viņu tirgos.

Apskatīsim dažas no lietām, kas Jums jāzina, lai izvēlētos vislabāko auto kredītu.

  • Patēriņa kredīti un auto kredīti jo īpaši var būt bez ķīlas vai pret ķīlu. Kredīts pret ķīlu ir kredīts, kura ietvaros aizdevējam būs tiesības atsavināt Jūsu auto un atgūt zaudējumus gadījumā, ja Jūs laicīgi nenomaksājat savu kredītu. Kredīti bez ķīlas ir kredīti, kad aizdevējs ir gatavs uzņemties risku un aizdot Jums naudu, neiegūstot īpašumtiesības uz Jūsu auto. Gadījumā, ja Jūs nespējat veikt kredīta atmaksu, aizdevējs uzsāks tiesvedību pret Jums personīgi, lai atgūtu savu naudu. Kredīti pret ķīlu parasti ir lētāki, tos izvēlas lielākā daļa kredītņēmēju.
  • Ar jebkuru kredītu Jums ir tiesības to atmaksāt, cik ātri Jūs to vēlaties. Ja, piemēram, Jūs saņemat algas paaugstinājumu vai laimējat naudu loterijā, Jūs varat paaugstināt kredīta ikmēneša maksājumus vai pat atmaksāt kredītu pilnā apmērā. Dažos gadījumos aizdevēji piemēro sodus par pirmstermiņa atmaksu, tādēļ pirms piekrišanas pārlasiet savu līgumu, lai uzzinātu visas savas saistības.
  • Daži aizdevēji iekasē pieteikuma maksu un ikmēneša konta maksu par patēriņa kredītiem. Kredīta maksas palielina kopējo kredīta procentu likmi, tādēļ kārtīgi noskaidrojiet, kāds būs kredīta ikmēneša maksājums pēc tam, kad būsiet ņēmuši vērā visas kredīta izmaksas. Tas nozīmē, ka tikai tāpēc, ka kredīts tiek reklamēts ar zemu procentu likmi, nenozīmē, ka tā faktiski būs lētāka nekā kredītam ar augstāku procentu likmi. Galvenais ir saskaitīt kopējās kredīta izmaksas un salīdzināt tās vairākiem kredītu piedāvājumiem, pirms Jūs pieņemat lēmumu.

Izvēloties patēriņa kredītu auto iegādei, kredīta atrašanai ir nepieciešams tikpat daudz pūļu, cik mašīnas atrašanai. Tā padomājot, auto cena ir faktiski tā cena, ko Jūs maksājat par kredītu, tādēļ ir svarīgi veikt kredītu piedāvājumu izpēti un salīdzināšanu pirms galīgā lēmuma pieņemšanas.

Tags: