Ko darīt, ja kredīts tika atteikts?

Tas, ka viens aizdevējs ātro kredītu atteica, nenozīmē, ka otrs arī atteikts. Ir nepieciešams iesniegt pieteikumu pie nākamā aizdevēja, bet pirms tam vēlams izdarīt mājas darbu.

Soļi, kas jāsper pēc tam, kad kredīta pieteikums ir noradīts:

Atrodiet noraidīšanas cēloni

Pirmkārt, Jums ir jāatrod pamats tam, kādēļ Jūsu kredīta pieteikums tiek noraidīts, lai Jūs varētu to izlabot, pirms iesniegt vēl vienu pieteikumu. Aizdevējiem parasti ir nepieciešams sniegt Jums paskaidrojumu par to, kādēļ tie ir noraidījuši Jūsu pieteikumu. Tas gan nav viņa pienākums un skaidrojums var tikt nesniegts.  Nosakot iemeslus, Jūs varat uzlabot savu situāciju, lai Jūs varētu iegūt vieglu apstiprinājumu savam nākamajam pieteikumam.

Saprotiet iemeslu un izlabojiet to

Var būt daudz iemeslu, kādēļ kredīta pieteikums tiek noraidīts, piemēram, slikta kredītvēsture, nepietiekama maksātspēja, augsti parādi, nestabili ienākumi, kļūdas kredīta pieteikumā un tā tālāk. Rūpīgi izpētiet noraidīšanas iemeslu, lai Jūs varētu veikt nepieciešamos pasākumus, lai uzlabotu savu situāciju, kas palīdzēs Jums saņemt kredīta apstiprinājumu nākamreiz.

Runājiet ar aizdevēju par otro iespēju

Pēc tam, kad būsiet izlabojis situāciju, Jums ir jārunā ar aizdevēju par otro iespēju iegūt kredītu. Ja aizdevējs to ļauj, iesniedziet pieteikumu vēlreiz. Gadījumā, ja aizdevējs nespēj sniegt Jums kredītu, Jūs varat vērsties pie cita aizdevēja, kas apstiprinās Jūsu pieteikumu.

Šie soļi palīdzēs Jums pārveidot Jūsu kredīta noraidījumu uz apstiprinājumu īsākā laika periodā. Pieteikšanās process ir ļoti vienkāršs, jo aizņēmējam ir nepieciešams aizpildīt tikai vienu pieteikuma veidlapu un kredīta atteikuma gadījumā, iesniedziet pieteikumu pie nākamā aizdevēja. Aizņemieties naudu tikai tad, ja tas patiešām ir nepieciešams, ir steidzami un Jūs viegli varat atļauties veikt kredīta atmaksu noteiktajā termiņā. Rūpīgs kredītu salīdzinājums starp vairākiem aizdevējiem ir nepieciešams, jo tas palīdzēs Jums atrast izdevīgu kredītu darījumu.

Tags: