Kāpēc aizņemties no vivus.lv

Ātrais kredītsKāpēc aizņemties no vivus.lv vai varbūt neaizņemties un aizņemties no cita aizdevēja? Vai varbūt neaizņemties vispār? Labs jautājums! Tas ir jāizvērtē pašam, jo tikai pats aizņēmējs var vislabāk saprast vai ir nepieciešams aizņemties!

Kā jau minēts, šis aizdevējs piedāvā kredītu no 50 līdz 1500 Eiro apmērā, tas gan nenozīmē ka visiem ir iespējams uzreiz aizņemties maksimālo summu. Katra klienta pieteikums tiek izvērtēts balstoties uz individuālo situāciju un apstākļiem. Tiek ņemta vērā gan jūsu iepriekšējā pieredze ar kredītiem, protams, jūsu ienākumi, izdevumi, darba stāvoklis un citi apstākļi kuri palīdz aizdevējam noteikt jūsu maksātspēju un riska faktorus. Balstoties uz šīs izvērtēšanas rezultātiem, jums tiks noteikts kredīta limits. Tā ir maksimālā naudas summa kuru varat aizņemties. Papildus individuāla kredīta limita noteikšanai, arī piemērojamā procentu likme tiek noteikta tieši balstoties uz jūsu situāciju un maksātspēju.

Vivus.lv ir daudzas priekšrocības, viena no tām ir arī iespēja aizņemties papildus summu. Šī iespēja gan ir aktuāla tikai tad, ja esat aizņēmušies mazāku summu kā jums ir bijusi pieejama vai esat jau daļu šīs summas atmaksājuši. Tādā gadījumā jūs varat saņemt papildus aizdevumu klāt jau esošajam tādas summas apmērā, lai netiktu pārsniegts jums piemērotais kredīta limits. Jāpiemin gan ka šāda iespēja ir pieejama tikai tad, ja tas tiešām ir nepieciešams, jo aizdevuma atmaksas termiņš no tā nemainās.

Šis aizdevējs piedāvā lielisku iespēju saņemt lielāka apmēra aizdevumu ļoti īsā laikā, turklāt varat to izdarīt ļoti ērti. Šis aizdevējs darbojas uz ātrā kredīta principa, bet izsniedz diezgan apjomīgus aizdevumus. Arī tas, ka pirmajā reizē jums var tikt noteikta mazāka naudas summa kuru varat saņemt, bet nākamajā šī summa jau var tikt palielināta, ir ļoti noderīgi. Ja jūsu apstākļi liek aizdevējam noteikt 700 Eiro lielu limitu, pēc veiksmīgas atmaksas, aizdevējs var šo limitu pacelt līdz 900 vai vairāk. Parādot aizdevējam ka esat uzticami klienti, jūs varat saņemt labākus piedāvājumus.

Šis aizdevējs arī piedāvā dažādas akcijas kuras domātas jaunajiem klientiem un arī esošajiem. Tiek piedāvātas atlaides kredīta saņemšanai, atmaksai un citām niansēm. Šis aizdevējs cenšas nākt pretim saviem klientiem un radīt jaunus un īpašus piedāvājumus.

Tags: