Kā izmantot lielveikalu akcijas

Atrodot vislabākos cenu piedāvājumus varam justies gandarīti, ka veiksmīgi ietaupīsiet savu laiku un līdzekļus. Lielveikalu novērojumi liecina, ka akcijas ietvaros produktu atlaide sastāda vidēji 20 līdz 25% no kopējās cenas, bet dažkārt vēl vairāk 35 līdz 45%. Tādējādi izvēloties izdevīgāko piedāvājumu un, plānojot pārtikas preču iegādi, iespējams, būtiski, ietaupīt ģimenes budžeta līdzekļus. Un šo ietaupīto naudu var atlikt, lai veidotu kopēju ģimenes uzkrājumu kādai jaunai precei, kas uzlabotu ģimenes komforta līmeni vai arī iekrātu mazliet naudu priekš kopīgas atpūtas, kas iepriecinātu visu ģimeni.

Kāda vecuma cilvēki visvairāk izvēlās iepirkties tieši uz lielveikalu akcijām? Visiem zināms, ka pusaudzī sākot no 15 gadu vecuma līdz pat 25, iepērkas īpaši neskatoties uz atlaidēm. Tas ir pamatojams tāpēc, ka pusaudžiem īsti neinteresē tas, cik daudz viņi iztērē, taču tiem, kas atraduši patstāvīgu darbu, taču zem 25 gadu vecuma, visdrīzāk nav jāmaksā komunālie pakalpojumi un citi rēķini, jo šīs vecuma grupas cilvēki joprojām dzīvo kopā ar saviem vecākiem. Lielākā daļa, kas iepērkoties izmanto lielveikalos piedāvātās akcijas ir iedalīti grupā, no 45 gadu vecuma uz augšu, jo šie cilvēki ar naudu rīkojās krietni vien apzinīgāk, daudz vairāk domā uz priekšu un plāno savas finanses.

Tomēr viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka šajā vecumā lielākajai daļai cilvēku, jau ir bērni un sava ģimene, kas viņus spiež censties mazliet ietaupīt, lai varētu atļauties visu nepieciešamo savai ģimenei un bērniem. tomēr visvairāk uz atlaidēm iepērkas tieši pensionāri un tas izskaidrojams ar to, ka pensija ir samērā maza un pensionāriem ir ļoti rūpīgi jāpārdomā to kā un kur tiek tērēta nauda. Iedzīvotāji, kas iepērkas uz atlaidēm iegūst preces par vismaz 20% lētāk nekā to oriģinālā vērtība. Tieši tāpēc prātīgi cilvēki izvēlās vairāk pirkt tās preces, kurām ir atlaides. Galu galā par ietaupīto naudu var iepriecināt sevi un savus tuviniekus uzdāvinot kādu nelielu dāvanu.

Tags: