Kā ietaupīt savās mājās

Mēs visi esam saskārušies ar reizēm, kad mēs dzīvojam zem saviem līdzekļiem, cenšoties uzturēt savu ģimeni. Samazināt izdevumus par patīkamām lietām dzīvē var būt grūti; un būs reizes, kad mums var nākties atteikties no ballītes, ko mēs apmeklējam katru gadu, vai vienkāršot ārpusstundu aktivitātes, kurās mūsu bērni piedalās. Tas var būt grūti, bet ir veidi, kā samazināt tēriņus, radot vairāk līdzekļu ģimenes aktivitātēm. Ne viss ir zaudēts, pat grūtos finanšu laikos.

  • Ierīču lietošana

Viens no lielākajiem izdevumiem mājās ir ierīču izmantošana. Vai Jūs dzirdat televizoru fonā? Vai Jūsu istabā deg gaisma un darbojas dators, lai gan Jūs to nemaz neizmantojat? Lielākā daļa cilvēku saprot, cik svarīgi ir izslēgt gaismu mājās, bet kā ar ierīču atvienošanu. Kad ierīces tiek atstātas elektrības kontaktligzdās, tās tērē elektroenerģiju. Līdz ar to ne tikai tās izslēdzot, bet arī atvienojot, Jūs varēsiet ietaupīt naudu.

Cik daudz Jūs varat ietaupīt, vienkārši pārvaldot savas ierīces labāk? Jūs varētu samazināt savu elektrības rēķinu pat par 5-20 procentiem, atsevišķos gadījumos. Lielie vaininieki ir televizori, datori, un lielākas virtuves ierīces.

  • Apvienojiet pakalpojumus

Dažreiz Jūs varat ietaupīt diezgan daudz naudas, vienkārši apvienojot vairākus pakalpojumus. Piemēram, Jūsu vietējais televīzijas pakalpojumu sniedzējs var piedāvāt akciju, kas ļauj Jums iegūt internetu, kabeļtelevīziju un telefona pakalpojumus par daļu no summas, ko Jūs maksājat pašlaik. Uzziniet, kādi īpašie piedāvājumi ir pieejami.

  • Pierakstiet tēriņus

Neatkarīgi no tā, vai pirkums ir mājoklim, vai personīgai lietošanai, Jums vajadzētu piefiksēt savus tēriņus. Lai gan lielākā daļa cilvēku ienīst vārdu “budžets“, tas ir viens no labākajiem veidiem, kā zināt, kur aiziet Jūsu nauda un palīdz samazināt izmaksas.

Izmēģiniet kādu no šīm metodēm. Pastāv iespēja, ka Jūs pat neapjaušat, cik daudz naudas Jūs izšķērdējat nevajadzīgi.

Tags: