Izklaides, kas neprasa naudu

Labs jautājums! Vai vispār ir pieejamas tādas izklaides, kuras neprasa naudu? Kino, teātris, opera, restorānu apmeklējumi, koncerti, simfoniskie koncerti un citas izklaides/atpūta ir naudas jautājums. To mēs visi saprotam. Šoreiz apskatīsim izklaides, kas neprasa naudas līdzekļus.

Izklaides Latvijā, kas neprasa naudu

Katra Latvijas pilsēta popularizē kultūru un mākslu, daļēji šīs izklaides organizējot bez maksas. Ir vērts aplūkot pašvaldības avīžu kultūras un izklaides slejas. Iespējams, ka vietējais muzejs rīko bezmaksas pasākumu, bieži vien arī mūzikas skolas piedāvā atklātus koncertus visiem interesentiem.

Latvijas Radio 3. programmas Klasika cienītājiem ik mēnesi ir iespēja apmeklēt koncertu bez maksas radio studijā, uz kuru tikai iepriekš jāpiesakās un jābūt pirmo sarakstā. Tāpat gan šī, gan citas radiostacijas rīko konkursus saviem klausītājiem. Uzvara tajos nodrošina ar grāmatām, preses izdevumiem, brīvbiļetēm uz koncertiem un tamlīdzīgi.

Rokdarbu un galdniecības cienītājiem nebūs grūti kaut ko uzsākt mājas uzlabošanā – ja mājās atrodams pa kādam diega galam, auduma atlikumam un krāsu bundžai.

Ja par nodarbju trūkumu sūdzas bērni, kopā var doties uz slidkalniņu tuvējā mežā vai kāpās, vasarās klaiņot pa mežu, ierīkojot slēpņus. Ziemā, notīrot ledu, slidot uz jūras vai, izvelkot no pieliekamā vecās distanču slēpes, slēpot mežā. Ja trūkst laika kopīgām nodarbēm, var rosināt bērnus pamest acis apkārt –grāmatu plauktos noteikti atradīsies dāvinātas un naudīgākos laikos pirktas galda spēles un grāmatas. Var krāt dažādas lietas, kam piešķirt otru mūžu, piemēram, kartona rullīšus, tukšas sērkociņu kastītes, dažādus iepakojumus, lai no tiem līmētu pilis un pilsētas.

Tā ir tikai daļa no izklaidēm, kas neprasa naudas līdzekļus. Iespējams, ka Jūs zināt neskaitāmas izklaides, kas neprasa naudu. Jūs varat šādi izklaidēties un labi pavadīt laiku, lai ietaupītu savu personīgo naudu.

Tags: