Hennessy Paradis Extra

1979.gadā Moris Filī, Hennessy pagraba vīnu meistars, izveidoja unikālu konjaku uz spirtu bāzes, kurus sagatavoja viņa vectēvs. Tā parādījās konjaks Hennessy Paradis.

Нennessy Paradis Extra tiek ražots balstoties uz elitāro konjaka spirtu secīgo savienojumu, kuru skaits sasniedz vairākus simtus.

Konjaks, kuram raksturīga brīnišķīga zelta vara krāsa un samtaina mīksta struktūra, ir sastādīts no konjaka spirtiem, kuri piegādāti no Cognac reģiona četrām labākām zemēm, no kurām ievērojama daļa piešķirta Grande Champagne un Petit Champagne vīnu dārziem.

Spirti tiek nogatavināti Limuzena ozolkoka mucās, kuras jau ir atbrīvotas no stiprākajiem tanīniem. Vidējā spirtu nogatavināšana sasniedz 20-30 gadus.

  1. Stils: garšojot konjaku Hennessy Paradis, Jūs ienākat unikālā konjaka Visbijā, kas sniegs Jums debesu baudu. Jūtīgs un reibinošs konjaks ar pipara toņiem, mīkstināts ar sauso ziedu smaržu, nepārtraukti spēlē ar saviem pustoņiem, atklājot sevi baudas viļņu mainīšanās laikā.
  2. Krāsa: brīnišķīga zelta un vara krāsa.
  3. Tekstūra: samtaina, vismīkstākā no esošajām.
  4. Aromāts: konjaka aromāts ļoti bagātīgs un atklājas caur garšvielu lielo buķeti. Piparu toņi viegli uztverami: garšvielu smarža ir mīkstinātas ar puķu krāsām bagāto paleti, kas pārveido dzērienu par īpaši izsmalcinātu un elegantu. Viegli kardamona, kanēļa un karamelizēto augļu atgādinājumi mainās ar sauso rožu patīkamo smaržu. Vēl viens aromātu komplekss – medus, trifeles un mežrozes, ir sajūtams ar uzplaukumu viļņiem. Īstais ožas efekts.
  5. Garša: garšvielu un karamelizēto augļu garša uzreiz sniedz baudu. Tad garšas intensitāte lēni izplaukst mutē līdzīgi puķei, atbrīvojot izsmalcinātas garšas nianses, kuras vēl mazāk var precizēt kā aromātu buķeti. Nekas neizzūd, aromāti mainās viens pēc otra, izveidojot harmoniju ar ilgstošo garšas sajūtu.