Gan ātrais, gan patēriņa kredīts

Aizdevējs Finanza piedāvā patēriņa kredītus un ātros kredītus internetā dažādu mērķu īstenošanai. Jaunajiem klientiem pieejami aizdevumi no 300 – 1000 EUR ar atmaksas termiņu no 3 līdz 12mēnešiem, taču pastāvīgie klienti var pieteikties lielākam aizdevumam ar atmaksas termiņu līdz pat 3 gadiem.

Finanza patēriņa kredīti pieejami ikvienam, kas:

  • Ir vecuma robežās no 20 – 70 gadiem
  • Pastāvīgi uzturas Latvijas Republikā, ir tās pilsonis vai pastāvīgs iedzīvotājs ar derīgu uzturēšanās atļauju.
  • Saņem regulārus ienākumus,
  • Nav kavējis kredītmaksājumus vai pārkāpis līgumsaistības.

Piesakoties patēriņa kredītam, šis aizdevējs izvērtēs, ne tikai Jūsu atbilstību iepriekš minētajiem nosacījumiem, bet arī rūpējas par to, lai kredītmaksājumi neradītu pārāk lielu slogu ikmēneša budžetam. Ja pēc aizdevēja aprēķiniem Jūsu izvēlētā summa vai atmaksas termiņš radīs draudus Jūsu ikmēneša budžetam, aizdevēja pārstāvji sazināsies ar Jums un piedāvās citus, jums piemērotākus aizdevuma nosacījumus.

Finanza patēriņa kredīts piemērots dažādu izdevumu segšanai, turklāt tā saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs. Patēriņa kredīts var kalpot gan, kā papildus līdzekļi lielāku pirkumu, piemēram, dzīvokļa vai auto iegādei, gan arī, kā naudas summa, ar kuras palīdzību segt visu preces vai pakalpojuma vērtību, vēlāk to atgriežot pa daļām ar ikmēneša maksājumu palīdzību.

Pirms aizdevuma pieteikšanas iespējams saņemt konsultāciju, zvanot uz aizdevēja mājas lapā noradīto tālruņa numuru, sūtot e-pasu vai sazinoties ar programmas Skype starpniecību.

Aizdevējs ir licencēts, līdz ar to tā piedāvātie aizdevumu līgumi nesatur nelikumīgus punktus, kas varētu negatīvi ietekmēt kredītsaistības un radīt nepatīkams situācijas aizdevuma atmaksas laikā. Šis kredītu izsniedzējs ir arī Latvijas nebanku kredītu asociācijas (LNKA) biedrs.

Aizņemoties atbildīgi, sadarbība ar finanza sniegs tikai un vienīgi pozitīvu pieredzi gan aizdevuma noformēšanas, gan tā atgriešanas laikā.

Tags: