Finanšu risinājumu kompānija

Lat kredits ir Finanšu risinājumu kompānija, kura piedāvā virkni pakalpojumu, ko iespējams apskatīt internetā. Tas ir auto līzings, patēriņa kredīts, kredīta savienošana jeb refinansēšana un citi piedāvājumi, lai klients varētu izvēlēties sev piemērotāko un ģimenes vajadzībām atbilstošāko.

Pieteikties kredītam ir iespējams faktiski jebkurā laikā, kad tas tiek darīts internetā jeb tiešsaistē, tomēr, kad pieteikums nosūtīts – tas tiks izskatīts laikos, kas strādā Lat kredits filiālēs un tas nozīmē, to ka Jūsu pieteikums tiks izskatīts sākot no 9:00 līdz 19:00 darba dienās. Tieši tāpat filiāļu darba laikos ir iespējams zvanīt un uzdod sev interesējošos jautājumus un saņemt uz tiem atbildi, ja vien jautājumi ir saistīti par kreditēšanu un šī veida pakalpojumiem.

Turpinot pat patēriņa kredītu un pārējiem kredīta veidiem. Lat kredits ļoti rūpīgi skatās uz visiem, kuri vēlas aizņemties jebkāda veida kredītu, jo galvenais iemesls – lai Jums būtu tīra kredītvēsture, kā arī pastāvīgi ienākumi. Liels pluss būs, ja būsiet strādājis vienā darbā vietā ilgu laiku, toties mīnuss varētu tikt uzskatīts, ja darba vietā strādājat vien neilgu laiku. Izejot no šī visa aizdevējs var sastādīt konkrētus kredītprocentus un tas viss tikai balstoties uz Jūsu vecumu, kredītvēsturi, kā arī Jūsu ienākumu lielumu.

Tieši tā pat auto līzingu un nekustamā īpašuma kredītu var saņemt pilngadīgas personas, taču tad ļoti rūpīgi tiks izskatīts, kādi ir ieņēmumi, cik pastāvīga ir darba vieta un pats galvenais – vai  iepriekš nav bijusi sabojāta kredītvēsture. Pretējā gadījumā kredītu visticamāk nesaņemsiet.  Atcerieties, ka katrs kredīts ir risks, tāpēc aizņemieties atbildīgi, izvērtējot visas savas  iespējas kredītu atmaksāt.

Tags: