Ferratum.lv kredītlimits

Ferratum.lv ir uzņēmums kurš nodarbojas ar kredītu izsniegšanu Latvijas iedzīvotājiem. Uzņēmums darbojas Latvijā, jau kopš 2007 gada. Šis uzņēmums piedāvā vairākus aizdevumu veidus, tai skaitā arī kredītlimitu.

Kredītlimits darbojas līdzīgi kā kredītkartes. Jums tiek piešķirta noteikta aizdevuma summa, bet jums tā nav jāiztērē vai jāņem visa uzreiz. Jūs atmaksājat tikai to aizdevuma summas daļu, kuru esat izņēmušies. Tātad, jums var būt 1000 eiro, kurus varat izmantot pēc saviem ieskatiem, bet, ja to neizmantojat, tad nemaksājat par šo aizdevumu. Ja izlietojat 100 eiro, tad jums ir jāatmaksā šie 100 eiro un aizdevuma komisijas maksa. Šis ir lielisks veids kā aizņemties naudu neparedzētiem izdevumiem un izmantot to tikai nepieciešamības gadījumā. Jums nav jāsāk atmaksa, ja nauda nav izlietota, līdz ar to, šis ir kā drošības spilvens kuru varat pieteikt šodien, bet izmantot kad rodas vajadzība.

Uzņēmuma piedāvātais kredītlimits ir pieejama ar dažādiem noteikumiem. Maksimālā pieejamā kredītlimita summa ir 1200 eiro. Jaunajiem klientiem šī summa ir nedaudz mazāka, proti 1000 eiro.

Šis aizdevējs ir izveidojis piedāvājumu kurš ir ļoti izdevīgs jaunajiem klientiem. Aizņemoties kredītlimitu pirmo reizi jūs varat nemaksāt komisijas maksu par pirmajām 30 dienām. Tātad, ja atmaksājat izlietoto aizdevuma summu jau 30 dienu laikā, tad šis aizdevums ir bezmaksas. Atmaksājot ilgākā laika posmā, komisijas maksa par šīm pirmajām 30 dienām netiek ieskaitīta. Svarīgi ir atcerēties, ka šis ir piedāvājums tikai jauniem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi.

Lai pieteiktos kredītlimitam, jums ir jāatbilst uzņēmuma izvirzītajām prasībām. Lūk šī uzņēmuma noteiktās prasības:

  • Jūs esat vismaz 21 gadu vecs.
  • Jums ir stabili, pastāvīgi ienākumi.
  • Jūs neesat iekļauts parādnieku sarakstā.
  • Jums ir pozitīva kredītu vēsture.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Pirms aizdevuma izsniegšanas, aizdevējs izvērtēs jūsu maksātspēju un pieņems lēmumu balstoties uz pieejamo informāciju. Atbilstība šiem noteikumiem negarantē jums apstiprinošu atbildi.

Tags: