Dzīvojiet katru dienu pilnvērtīgi

Kā cilvēkiem, tā uzņēmumiem ir vērtības, kas liek justies droši par sadarbības partnera izvēli. Mūsdienās aktuālāka kļūst sociālā atbildība, elastīgums (piemēram, piedāvājumu un atmaksas jomā) un darba ētika, nodrošinot kredītdevēju darbību klientu interesēs, augsta līmeņa profesionalitāti un efektīvāko risinājumu izvēli. Piedāvātais papildpakalpojums – profesionāļu konsultācijas – ir būtisks ieguldījumu ne tikai sabiedrības izglītotības līmeņa celšanā, bet arī uzņēmumam veltītā uzticības līmeņa paaugstināšanā. Pievērs uzmanību kredītdevēja vērtībām!

Ātrais kredīts ir laba iespēja nezaudēt prieku tajās mēneša dienās, kad finanšu līdzekļi ir izsīkuši. Ja zināt, ka varēsiet kredītu atmaksāt – izvēlieties sev draudzīgāko aizdevēju un iegūstiet  “glābšanas riņķi” līdz nākamajai algai. Svarīgākais atbilst galvenajiem uzticama aizdevēja kritērijiem:

  • Vecumā virs 19 gadiem;
  • Ar labu kredītvēsturi;
  • Ar regulāriem ienākumiem.

Ja visiem šiem kritērijiem atbilstiet – ziniet, ka bez naudas nepaliksiet ne vienu brīdi! Par vecumu var diskutēt, jo minētie dati var atšķirties. Ir uz pirkstiem saskaitāmi aizdevēji, kuri aizdod no 18 gadiem, bet pārsvarā – ātrie kredīti tiek aizdoti no 20 gadiem.

Kas ir kas

Vai Jūs drīzāk sadarbotos ar ātro kredītu aizdevēju vai strādātu kopā ar savu ģimeni, lai samazinātu izdevumus? Daži cilvēki nevēlas samazināt savus tēriņus un varētu izmantot īstermiņa kredītu, lai segtu negaidītas izmaksas. Ja redzat nepieciešamību pēc ātrā kredīta kā zīmi, ka Jūsu budžetam ir nepieciešami uzlabojumi, Jums varētu būt nepieciešams veikt nepieciešamās izmaiņas. Izveidot labu finanšu budžetu nekad nav slikta lieta. Sarunas ar savu ģimeni ir bez maksas. Nav pakalpojuma maksas par sarunām par finansēm, tomēr tas varētu būt neērti un grūti vienoties par budžetu. Viens aspekts, kas jāizceļ, ir tas, ka ne visām izmaiņām ir jābūt pastāvīgām. Ja Jūs mēģināt iegūt papildus naudu, lai nomaksātu rēķinus, var būt daži tūlītēji risinājumi, kas ne tikai atrisinās finanšu problēmu, bet arī darbosies kā laba mācība visiem iesaistītajiem. Arī bērniem ir noderīgi redzēt, kā tiek atrisinātas finanšu problēmas.

Pakalpojumi kredītņēmēju interesēs

Kredītņēmēja interesēs ir saņemt ērtu, ātru un kvalitatīvu pakalpojumu, kam piemērota adekvāta komisijas maksa. Klienti vēlas saņemt pakalpojumus, kurus nodrošina kredītdevēji, ievērojot augstākās klientu apkalpošanas servisa prasības:

  • Ātra reģistrācija internetā;
  • Pirmais SMS kredīts vairumā gadījumu ir bez komisijas maksas;
  • Iespēja nosūtīt pieteikumu ne tikai darba dienās, bet arī brīvdienās un svētku dienās;
  • Saņemt kredītu 1 eiro līdz 700 eiro apmērā (atkarībā no pieteikumu biežuma un kredīta atmaksas grafika īstenošanas);
  • Iespēja pieteikties kredītbrīvdienām un atmaksas datuma maiņai.

Tags: