Dažādi aizdevumi

Mūsdienās pie lielās dzīves steigas un aizņemtības bieži vien nepietiek laika vairākām mūsdienās svarīgām lietām, tāpēc gudri ir taupīt laiku un izvēlēties iegādāties un apmaksāt pakalpojumus internetā, jo tas ir ātri, ērti un arī lēti. Bet vai vēl 10 gadus atpakaļ Latvijā bija iedomājams process, kas paredz, ka naudas summa tiek izsniegta ar interneta starpniecību? Cilvēki interneta kredītus sauc arī par sms kredītiem, ātrajiem kredītiem, u.t.t. Latvijā sms kredīti ir iekarojuši savu vietu finansu pakalpojumu tirgū, jo sms kredīti ir ātri, ērti un pieejami.

Pagarināšana maksā par katru nākamo mēnesi.

Kredīti pensionāriem

Ātrais kredīts

Pieteikties ātrajiem kredītiem var ikviens klients, kurš atbilst visiem nosacījumiem, bet ar katru dienu arvien vairāk kredītiestāžu piedāvā kredītus pensionāriem. Lai noformēt ātro kredītu, nav vajadzīgas izziņas, nevajag meklēt galvotāju vai domāt, kādu vērtīgu mantu varētu ieķīlāt. Kredīta noformēšanai ir nepieciešams tiek sniegt par sevi patiesas ziņas, un atbilde par kredīta piešķiršanu tiks sniegta ļoti ātri.

Ir ļoti svarīgi, lai par jebkuru darbu ko jūs veicat, jums tiktu samaksāts, kā arī tiek ņemts vērā kur jūs strādājat (kādā uzņēmumā) un kādā amatā. Šādā veidā kredītiestāde novērtē un iedala divās kategorijās: kvalificēta profesija (kādu profesiju esat ieguvis augstskolā vai koledžā, kādā augstskolā vai koledžā esat ieguvis izglītību) vai nekvalificēta profesija (galvenokārt mehāniska darba veicēji rūpnīcās vai būvlaukumos, bez pamatizglītības). Tas ir diezgan svarīgi, jo ne visiem ir iespēja iegūt izglītību labās mācību iestādēs un strādāt labos amatos, līdz ar to samazinot viņu iespējas saņemt nepieciešamo aizdevumu.

Ja kredītu atmaksu kavēsiet līdz noteiktam termiņam, tad firmas sāks rēķināt soda procentus. Tādējādi atmaksas brīdī kredīts būs pārmaksāts. Izvērtējiet, cik reizes esiet gatavs pārmaksāt pirms aizņemšanās.

Patēriņa

Aizņemoties no 200 līdz 9000 eiro, nav nepieciešams galvotājs vai ķīla. Galvenie kritēriji: vecums, ienākumu apjoms, pilsonība vai uzturēšanās atļauja. Izrakstam jābūt apstiprinātam ar bankas zīmogu, bet ja izraksts tiek uzrādīts ar internetbankas starpniecību, tad zīmogs nav nepieciešams. Ķīla kredītam nepieciešama tad, ja nav pietiekami lielu ienākumu atbilstoši izvēlētajam kredīta apmēram, kā arī nav galvotāja.

Tags: