Ceļojums uz Horvātiju ar lidmašīnu

Horvātija ir tradīcijām bagāta valsts, kas pateicoties tās ģeogrāfiskajam novietojumam un kultūras bagātībām, spēj iepriecināt ikvienu tās viesi, piedāvājot lieliskas atpūtas iespējas ikvienai gaumei.

Ceļojums uz Horvātiju ar lidmašīnu ir labākais un ērtākais veids, kā iepazīt šīs valsts kultūru un izbaudīt lielisku atpūtu.

Kas ir tas, kas padara mūs visus tik neaizsargātus brīvdienās un ceļojumos, kad mēs pavadām laiku kopā ar savām ģimenēm? Iespējams, ka tie ir cilvēki, ar ko mēs neesam pavadījuši kopā ilgu laiku jau gadu vai ilgāk, iespējams, ka mēs īsti nesaprotam šos cilvēkus vai gluži vienkārši šie cilvēki mums tik ļoti nemaz nepatīk!

Kur atrodas Horvātija

Atpūta pie Jūras

Horvātija atrodas Balkānu reģionā, Adrijas jūras krastā. Tieši 1778 km garajā Adrijas jūras piekrastē atrodamas lielākās valsts dabas bagātības un pieprasītākie tūrisma apskates objekti. Tāpat Horvātija var lepoties ar 1185 salām, kuras tā vien vilina valsts iedzīvotājus un viesus, ļaujot tiem baudīt nesteidzīgu atpūtu un brīnumainas dabas ainavas.

Kāpēc Horvātija

Horvātija ir populārs galamērķis gan tiem ceļotājiem, kas meklē nesteidzīgu atpūtu saules pielietās pludmales, gan arī tiem, kas vēlas izzināt valsts kultūru, vēsturi un apskatīt ko jaunu un vēl neredzētu. Šajā valstī vēstures liecības un UNESCO pasaules mantojums harmoniski savijas ar pieczvaigžņu viesnīcām un kūrortam atbilstošām atpūtas iespējām.

Ceļojums uz Horvātiju

Dodoties ceļojumā uz Horvātiju ar lidmašīnu, noteikti savā ceļojuma maršrutā iekļaujiet tādas šīs valsts pērles, kā Dubrovniki, Splita un Trogira. Izmantojiet iespēju apmeklēt kādu no daudzajām valstij piederošajām salām, kas viena aiz otras izvietojušās dzidrajā Adrijas jūrā, kā arī apskatīt Krkas Nacionāla parka brīnišķīgās dabas ainavas.

Horvātija neatstāj vienaldzīgos, tā vilina, iedvesmo un liek atgriezties, lai vēlreiz sniegtu patiesu prieku par redzēto un pieredzēto!

Tags: