Ātro aizdevumu iespējas

Patēriņa kredītu aizdevējs Open Credit piedāvā naudas kredītus no 50,- EUR līdz 1500,- EUR. Kredītam jāreģistrējas internetā, pēc tam iespējams kredītu saņemt arī, sūtot īsziņu vai zvanot.

Pirmais kredīts

Pirmais kredīts līdz 350,- EUR uz termiņu līdz 30 dienām ir pieejams bez komisijas maksas.

Nākamie kredīti

Nākamos kredītus var noformēt uz laiku no 14 dienām līdz 24 mēnešiem. Lai aizņemtos 400,- EUR uz 2 mēnešiem, kopējā aizdevuma summa sastādīs 468,- EUR, tas ir, ieskaitot procenta maksājumus 17% apmērā no kredīta summas.

Lojalitātes programma

Ar lojalitātes programmu saprot pakāpenisku atlaidi līdz 30% vai Dzimšanas dienas atlaidi 30% apmērā. Par lojalitātes programmas biedru var kļūt, ja klients apmaksājis iepriekšējos kredītu, kā arī atmaksas termiņš iepriekšējiem kredītiem nav bijis mazāks par 14 dienām.

Svarīgākie līguma nosacījumi

Personas vecums. Potenciālajam aizņēmējam jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem.

Sniedzamie personas dati. Reģistrējoties OpenCredit kredīta saņemšanai, klientam jānorāda savs personas kods, mobilā telefona numurs, e-pasta adrese, ikmēneša kredīta saistības un ienākumi, kā arī nodarbošanās.

Par klienta personas un finanšu datu pārbaudi. Aizdevējs ir tiesīgs veikt aizņēmēja datu apstrādi, saņemt un nodot informāciju par aizdevēja datiem no Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Latvijas Bankas Kredītu reģistra, virknes kredītu atmaksas nodrošinātājiem, piemēram, „Lindorff”, „Julianus Inkasso”, „Credit reform” u.c..

Līguma pagarināšana

Aizņēmējs var lūgt pagarināt maksājuma termiņu par 14 vai 30 dienām. Ja aizdevējs to akceptē, aizņēmējs tiek informēts par pagarinājuma maksas apmēru, kas ir pieejama arī lietotāja kontā internetā. Ja ir nepieciešamība pagarināt līguma termiņu kredītam, kas ņemts uz 2 mēnešiem un ir, piemēram, 400,- EUR, pagarinājums par 30 dienām izmaksā 105,30 EUR. Arī citām summām mājas lapā ir iespējams iepriekš aplūkot pagarinājuma termiņus un maksu par tām.

Atmaksa pirms termiņa. Aizņēmējam ir tiesības pirms termiņa atmaksāt daļu vai visu kredīta summu, par to informējot aizdevēju 3 darba dienas iepriekš. Aizņēmējam ir tiesības uz aizdevuma atmaksas samazināšanu proporcionāli laikam no aizdevuma faktiskās atmaksas dienas līdz līgumā norādītajai atmaksas dienai.

Ja tiek kavēts maksājuma izpildes termiņš, aizņēmējam jāmaksā nokavējuma procenti 1% apmērā no kopējās kavētās kredīta pamatsummas par katru nokavēto dienu, sākot no pirmās kavējuma dienas. Atteikuma tiesības – Kredītu ar 3 darba dienu iepriekšēju brīdinājumu ir iespējams atteikt 14 dienu laikā.

Tags: